DEPOLAMA

Kargolin olarak, “Tehlikeli Olmayan” paletlenmiş ürünler için depolama hizmetleri sağlamaktayız. Depolama hizmetimiz kapsamında standartlara uygun olarak; dolaplı (tek ürün için), raflı (paketler için) ve paletli hizmet vermekteyiz.

OTC ve kozmetik depolamada en çok hassasiyet gösterilmesi gereken konulardan biri ortam ısı ve nem miktarının doğru ayarlanmasıdır. Ürün içeriklerinin ısı veya nem sebebiyle olumsuz etkilenmemesi için güvenli ısıtmalı depolama alanları sağlamaktayız. Modern depo yönetim sistemimizle kozmetik ve OTC depolamayı ayrıştırma kurallarına uygun olarak yapmakta ve depolama hizmetleri konusunda deneyimli kadromuzla gereken tüm hijyen kurallarına azami önem vermekteyiz.

Tesislerimiz kapsamlı bir CCTV (Close Circuit Television – Kapalı Devre Televizyon) sistemi ve kendi ev güvenlik ekibimizle korunmaktadır. Kurumunuza ait olmak üzere 25 m²’den 5.000 m²’ye kadar depo tahsis edebilmekteyiz. Kalite kontrol uygulaması ve gruplara / isme göre kodlama işlemlerinin yanı sıra, talep ve ihtiyacınıza göre personel takviyesi de yapabilmekteyiz.

Kargolin Lojistik olarak, hizmet kalitemizi artırmak için teknolojinin imkânlarından yararlanmayı tercih ediyoruz. Bilgisayarlarımızla müşterilerimizin bilgisayarları arasında online bağlantı kurarak, sipariş alabilmekte ve sevk irsaliyesi düzenleyebilmekteyiz. Ayrıca isteğinize bağlı olarak ürüne ve kişiye göre stok hareketlerini de elektronik posta ortamında iletmekteyiz.