HATA ORANIMIZ BİNDE BİRİN ALTINDA!

HATA ORANIMIZ BİNDE BİRİN ALTINDA!

20 yıldır uluslararası lojistik sektöründe “koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesiyle faaliyet gösteren Kargolin Lojistik olarak, 2019 yılı içerisinde hata oranımızı binde birin altına indirmiş olmaktan onur duyuyoruz.  

Tedarikçiden tüketiciye kadar verilen bir siparişin, üretici firmadan alınıp, satıcı firmaya ulaştırılması günler sürebilmektedir. Elbette satıcı firmanın işlerinin aksamaması için siparişlerin zamanında, doğru, eksiksiz ve hasarsız teslim edilmesi çok önemlidir. Teslimatla ilgili yapılabilecek bir hata (eksik ya da yanlış ürün teslimi) büyük maddi kayıplara sebep olabilir. Bu tür sıkıntılı durumların yaşanmaması için lojistik sektöründe genel olarak hata oranının binde biri aşmaması hedeflenir. Kargolin Lojistik olarak geçtiğimiz yıl itibarıyla %0,05’le bu oranın altında bulunuyoruz.

Deneyimli Kadro

Elbette lojistik gibi pek çok riski içinde barındıran meşakkatli bir işin layıkıyla yapılabilmesi ancak özverili çalışan, iyi bir ekiple mümkündür. Ekip arkadaşlarımızın tamamı alanında deneyimli ve işini severek yapan kişilerden oluşur. Biz de şirket olarak onların motivasyonu ve kendilerini geliştirebilmesi için elimizden gelen desteği sağlıyoruz.

7/24 Hizmet 

Yurtdışından gelecek ürünlerin teslimatlarında gümrük, hava şartları ve olağan üstü hallerden dolayı gecikmelere yol açan durumlar da; bu zamanın telafisi için 7/24 hizmet vermek en önemli hizmet anlayışımızdır.

Hızlı ve Hasarsız Elleçleme

Lojistik sektöründe en önemli işlerden biri de ürünlerin yüklenmeden ya da depoya alınmadan önce elleçleme işlemine tabi tutulmasıdır. Deneyimli kadromuzla elleçlemeyi de hızla ve herhangi bir karışıklığa mahal vermeden gerçekleştiriyoruz. 

Teknolojiye İnanıyoruz

İşimizin zorlukları var, ancak bu zorlukları teknolojinin sağladığı imkânlarla daha kolay aşıyoruz. Teknolojiye inanıyor ve teknolojinin sağladığı olanakları işimize adapte ediyoruz.

Güven Süreklilik İster…

Kargolin Lojistik olarak üretici firmayla, ürünü son kullanıcıyla buluşturan distribütör firma arasında köprü görevi görüyoruz. Biliyoruz ki ürünlerin eksik olması, zarar görmesi ya da kararlaştırılan tarihte ulaştırılmaması önemli maddi zararlara sebep olabilir. Bu bilinçle disiplini hiçbir zaman elden bırakmıyor; ürünlerinizi her zaman söz verdiğimiz zamanda, hasarsız olarak teslim ediyor ve ettiriyoruz. 

Lojistik depolama ve paketleme hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.