OTC sektörünün % 30’unu depoluyoruz ve dağıtıyoruz.

Kargolin Lojistik olarak; 2000 yılından beri kozmetik ve OTC ürünleri başta olmak üzere, “tehlikeli olmayan” paletlenmiş ürünler için depolama hizmetleri sağlamaktayız. Verdiğimiz hizmetlerle üretici firmayla son kullanıcı arasında bir köprü görevi görüyor, Hizmet sağladığımız firmalar enerjilerini pazarlama için harcarken, biz de çözüm odaklı ve esnek bir anlayışla verdiğimiz hizmetlerle işlerinin verimliliğini arttırmak için çalışıyoruz. Peki, Kargolin Lojistik olarak sağladığımız depolama hizmetlerinin aşamaları nelerdir?

AMBALAJLAMA

Ambalajlama hizmetimiz kapsamında isteğinize göre etiketleme,  shrinkleme, kofre ve özel günlere göre paketleme, barkodlama işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Ambalajlama, ürünlerin son kullanıcıya kadar olan yolculuğunda hasar almasının engellenmesinde olduğu gibi tanıtımında da önemli bir role sahiptir. Ambalajlama hizmetimiz kapsamında, depoya paletle teslim edilen kozmetik ve OTC ürünlerinin, elleçleme işleminin ardından ihtiyaç ve taleplerinize göre paketleme, etiketleme, shrinkleme ve barkod işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. 

Kargolin Lojistik olarak; müşteri taleplerine hızla cevap vermenize, hatta özel siparişleri de yerine getirebilmenize destek olmaktayız.

Paketleme

Kargolin Lojistik olarak; elleçlemesini tamamladığımız ürünlerin, paketlemesini de mevzuata uygun, ürün güvenliğini, insan ve çevre sağlığını gözeterek gerçekleştirmekteyiz. İsteğiniz doğrultusunda ikili paketleme, daha fazla ürünün bir arada paketlenmesi, promosyon ya da özel gün paketlemesi de yapmaktayız. En büyük hedefimiz ürünlerinizin güvenli, verimli ve hasarsız olarak son kullanıcıya ulaşmasını sağlamaktır.

Etiketleme

Ambalajlama hizmetimiz kapsamında isteğiniz doğrultusunda ürün ve ürün kitlerinize etiketleme işlemini gerçekleştirmekteyiz. 

Shrinkleme

Yeni teknolojiye sahip shrink makinamız ürünlerinizin dış etkenlerden korunması, temiz, güvenli ve bir arada kalması amacıyla, tek tek ya da grup halinde shrinkleme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Ürün ya da ürün kitlerinizin dış etkenlerden korunması, temiz, güvenli ve bir arada kalması için üst düzey teknolojiye sahip shrink makinamız ve yüksek kalite shrink filmlerimizle, etkili bir şekilde shrinkleme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Barkod

Ambalajlama hizmetimiz kapsamında, talebiniz doğrultusunda ürün veya ürün gruplarınız için barkodlama hizmeti de vermekteyiz.

Kargolin Lojistik olarak; deneyimli ve enerjik kadromuzla, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle, kaliteden taviz vermeden çalışıyor; siparişlerinizi zamanında ve hasarsız teslimini sağlıyoruz. OTC depolama, kozmetik depolama ve tehlikeli olmayan ürünlerin depolamada 1 numarayız be hizmetlerimizde iddialıyız. Bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.